Vodafone Group Careers

Want to know more about our operations in a specific country?

Please choose a location from the list below. If your chosen location doesn’t have an active link to additional careers information, you can still find jobs for the location here.

Language

Čeština

Čeština

English

Úvod

Vodafone není jen mobilní operátor – jsme společnost zabývající se komunikačními technologiemi s globální působností. V České republice pokrývá naše síť přes 99 % populace a opakovaně byla vyhlášena nejlepší sítí v zemi.

Aktuálně fungujeme v konceptu flexibilní práce. Vážíme si přínosu každého z našich zaměstnanců, a proto se snažíme dělat spoustu věcí nad rámec, abychom zajistili, že budeme mít nástroje, které potřebují k úspěšnému výkonu své práce.

Naše působení v České republice

Zákaznická péče a prodej

Naše týmy, které mají na starost péči o zákazníky, spolupracují na nalezení toho nejlepšího řešení pro spotřebitele. Jejich úlohou je definovat naši prodejní strategii a prodávat naše produkty a služby prostřednictvím různých kanálů.

Oddělení pro nefiremní zákazníky

Stará se o tvorbu našich produktů a nastavování obchodních plánů. Definuje např. strategii pro naše digitální kanály.

Právní záležitosti, řízení rizik a korporátní bezpečnost

Naše týmy v této oblasti nám umožňují legitimně a bezpečně dosahovat našich cílů. Zajišťují, abychom zavedli např. vhodná opatření na ochranu našich zákazníků a jejich dat.

Strategie a integrace

Naše týmy pro strategii a integraci nám pomáhají vést, definovat a implementovat plány pro strategické oblasti, jako jsou např. investice, aukce kmitočtů či strategické akvizice.

HR a Property

Kromě řízení personální agendy, plánů organizace a poskytování příležitostí k osobnímu rozvoji pro naše zaměstnance má tento tým také odpovědnost za správu portfolia našich nemovitostí, bezpečnost a či wellbeing.

Finance

Toto oddělení je zodpovědné za nastavování cílů společnosti, finančního plánování, strategie či řízení nákladů.

Regulace a vnější vztahy

Hlavním cílem v oblasti Regulatory & External Affairs je implementace potřebné legislativy na ochranu dat zákazníků a naplnění požadavků telekomunikačních regulátorů a úřadů.

Oddělení pro firemní zákazníky

Toto oddělení má na starost péči o naše firemní zákazníky, poskytuje poradenství a podporu obchodním týmům, které se starají o efektivitu celého procesu.

Oblasti, do kterých aktuálně hledáme nové tváře:

Finance, strategie a plánování

Být součástí našich finančních, strategických a plánovacích týmů znamená podporovat klíčové projekty, které mají dopad na naše podnikání. Kromě jiného nám poskytují přesné finanční a strategické údaje, které nám pomohou zlepšit naši výkonnost.

IT a technologie

V IT & Technology nám pomůžete vyvíjet a provozovat digitální IT platformy. Neustále budujeme a vylepšujeme naši dosud nejlepší síť, která spojuje miliony lidí a podniků v celé zemi.

Marketingová komunikace

Pokud jste inovativní, a ještě lepší komunikátor, pak je naše oddělení Marketingové komunikace tím správným místem. Zde budete šampionem značky Vodafone.

Lidské zdroje

Naši lidé jsou srdcem naší organizace. Je to talentovaná skupina, která tvrdě pracuje na tom, čemu věří – a my věříme jim.

Property a právní záležitosti

V našem týmu Property budete zodpovědní za to, aby prostředí, ve kterém pracujeme, bylo co nejbezpečnější. Pokud se k nám připojíte v právní oblasti, učiníte kroky, které zajistí, že každý z našich procesů bude v souladu s platnou legislativou.

Prodej a péče

Skvělá zákaznická zkušenost je zákaznická zkušenost ušitá na míru. Každý den se vžíváme do kůže našich zákazníků a snažíme se pochopit, co potřebují a jak jim můžeme pomoci.

Zjistěte více

Více o kariéře ve Vodafone Czech Republic se dozvíte zde

Zjistěte více