Telesales értékesítő munkatárs

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  1. Full Time
  2. Contact Center
000000245863
Posting date:30 Apr, 2019
SORRY, THIS VACANCY HAS NOW EXPIRED
Szeretsz emberekkel foglalkozni?

Hosszú távra tervezel, igazi karriert keresel?

Szeretnél egy profi, innovatív és fiatalos csapatban dolgozni?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor csatlakozz a világ vezető mobilkommunikációs cégéhez!

A Vodafone Magyarország Zrt. miskolci csapatába az alábbi munkakörbe keres kollégákat:

Inbound Telesales Operátor

Egy nagyszerű lehetőség azok számára, akik szeretnének egy pörgős, jó hangulatú csapatban dolgozni, mint Értékesítési munkatárs. Számunkra nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ne csak az ügyfeleink, hanem a kollégáink is maximálisan elégedettek legyenek. Hiszünk abban, hogy kiváló munkatársaink szakmai segítségnyújtásával ezt el tudjuk érni, hiszen mi minden nap törődünk az ügyfeleinkkel.

Ha úgy érzed, hogy szívesen foglalkoznál értékesítői tevékenységgel, kiemelkedően jó vagy az ügyfélkezelésben, jó az érvelés és értékesítési technikád, szeretsz emberekkel foglalkozni, és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor, Rád várunk, csatlakozz csapatunkhoz!

Főbb feladatok:

  • Bejövő csatornán történő értékesítési tevékenység
  • Egyéb telekommunikációs szolgáltatónál lévő ügyfelektől érkező igények kezelése, új szerződéskötés
  • Meglévő  Ügyfeleknek történő szerződéshosszabbítás, új szerződéskötés valamint előfizetéseken keresztértékesítési ajánlatok rögzítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás a sikeres szerződéskötések érdekében

A Vodafone-nál globális szinten hisszük, hogy munkavállalóink jólléte elengedhetetlen ahhoz, hogy jól teljesítsünk. Ezért hoztunk létre olyan környezetet, ahova örömmel járhatsz dolgozni, és segítünk abban, hogy a legjobbat hozd ki magadból.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben
  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • A Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered
  • Kiváló a szóbeli kommunikációd és érveléstechnikád
  • Motivál Téged, hogy a jobb teljesítmény magasabb fizetéssel jár
  • Munkavégzésedben hangsúlyos szerepet játszik az értékesítői véna
  • Proaktívan keresed és felismered az értékesítési szituációkat
  • Vonz a versenykörnyezet, folyamatosan keresed a lehetőséget a fejlődésre
  • Az értékesítés során fontos számodra a minőségi és teljes körű Ügyfélkiszolgálás, a Vodafone által elvárt maximális minőség biztosítása, pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel
Amit kínálunk:

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat, ahol az ötleteidet meghallgatják
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria juttatások, készüléktámogatás, helyközi bérlet támogatás stb.)
  • Dolgozói tarifa, ami korlátlan beszélgetést, EU-n belüli ingyenes roamingot és 20 GB adatot foglal magában
  • Vállalati egészség- és jóllét program
  • Rendszeres képzések keretein belül előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, folyamatosan fejlődő csapat

Munkavégzés helye: Miskolc, Macropolis Irodaház

Munkavégzés ideje:

Folyamatos munkarend (Hétfőtől-péntekig 8:00-20:00, szombat és vasárnap 8:30-17:00, ünnepnapokon csapatunk nem dolgozik)

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?
#LIDNI
#firstbird

Life at Vodafone

Raniya's Work Experience

James "Vodafone changed my life"