Professional Trainer Retail

Budapest, Budapest
  1. Full Time
  2. Contact Center
VOD35858372
Posting date:06 Jun, 2019
SORRY, THIS VACANCY HAS NOW EXPIRED
Pályázatot hirdetünk…

…PROFESSIONAL TRAINER  RETAIL munkakörbe,

ahol a Vodafone retail hálózatában dolgozó lakossági értékesítő kollégák képzéséért lehetsz felelős.

A pozícióhoz tartozó állandó feladatok:

  • Új belépő és már itt dolgozó kollégák szakmai és soft skill képzése és készségfejlesztése, tréningek tartása.
  • Új termékek, szolgáltatások, rendszerek és folyamatok bevezetésében aktív tréneri támogatás nyújtása projekttagként.
  • Digitális tréninganyagok készítése, skype és videós tréningek tartása.
  • A tréning időszaka alatt a csoportok vezetői felelősséggel történő irányítása.
  • Tréninganyagok kidolgozása és naprakészen tartása, ezen célból együttműködés társosztályokkal.
  • Login tesztek és vizsgafeladatok készítése, vizsgák lebonyolítása.
  • Tréningekkel kapcsolatos információk adminisztrálása, kommunikálása.

Az ideális jelentkező:
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készséggel, valamint remek előadói képességekkel rendelkezik.
  • Tökéletesen ismeri termékeinket, szolgáltatásainkat, folyamatainkat és az értékesítéshez, ügyfélkezeléshez használt rendszereinket.
  • Legalább 1 év közvetlen ügyfélkezelésben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik a Vodafone-nál (értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent).
  • Digitális és technikai tudása erős, valamint magabiztosan kezeli a Microsoft Office programokat.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Dinamikus, energikus személyiség.
  • Nagy munkabírású, szereti a kihívásokat és proaktív szemléletű.
  • Szeret, tud önállóan és csapatban is dolgozni.
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik.
  • Empatikus személyiség, szeret emberekkel foglalkozni.

Amit garantálunk neked:

  • változatos, izgalmas és kihívást jelentő feladatokat, ahol az újdonságokról mindig az elsők között értesülünk
  • egy vidám, összetartó csapat tagja lehetsz, és remek munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • hosszú távra tervezhető munkabeosztást és rugalmasságot kapsz
  • vonzó juttatási csomaghoz jutsz
  • a széleskörű szakmai kapcsolatoknak is köszönhetően később remek karrierlehetőségek nyílhatnak előtted

A munkavégzés helye: Tréningcentrum, Budapest 1119 Kocsis utca 3.

Band besorolása: G
Igazgatóság: Commercial Operations Unit (COPS)
Munkarend: Teljes munkaidő (hétfőtől-péntekig 08:30-17:00)
Szerződés típusa: határozatlan idejű

Amennyiben a fentiek alapján úgy döntesz, hogy jelentkezel csapatunkba és nálunk építed tovább karrieredet, 2019. 05.26-án 24:00-ig várjuk önéletrajzzal, motivációs levéllel  ellátott jelentkezésed

A pályázat menetrendjéről a jelentkezőket a pályázat jelentkezési határidejének lezárását követően értesítjük.

Life at Vodafone

Raniya's Work Experience

James "Vodafone changed my life"