Manager, Collection And Acc. Receivable

Bucuresti
  1. Full Time
  2. Retail
000000246136
Posting date:11 Feb, 2019
SORRY, THIS VACANCY HAS NOW EXPIRED

Asigura indeplinirea indicatorului financiar Bad Debt (Recuperare debite) si a indicatorului Involuntary Churn (Deconectare involuntara)   pentru clientii persoane fizice si juridice, in conditiile in care clienţii existenţi, primesc un serviciu de maxim profesionalism si curtoazie in timpul proceselor de recuperare a debitelor provenite din factura de servicii telecom, prin sprijinirea directorului in aplicarea tacticilor departamentului Operatiuni Clienti –Credite, Colectare Debite si Clienti Debitori si realizarea obiectivelor stabilite acestuia.

Conduce si monitorizeaza activitatea de credit control, prin implementarea politicilor agreate cu directorul departamentului, ca si procesul de Accounts Receivable - postarea in sistemele de facturare ale platilor efectuate de clienti persoane juridice , in conditii de acuratete si in timpul agreat prin obiectivele stabilite impreuna cu dorectorul de departament.

RESPONSABILITATI PRINCIPALE

  • Colectare debite si managementul fluxului de numerar

  • Colaborarea inter-departamentala

  • Coordonare echipa si dezvoltare

Life at Vodafone

Raniya's Work Experience

James "Vodafone changed my life"