Márkabolti Értékesítő (Veszprém)

Posting Country:  Hungary
Date Posted:
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Permanent

Our purpose at Vodafone is to connect for a better future. As a Global Communications Technology company, we put the customer at the heart of everything we do. We are forever challenging, pushing boundaries and discovering innovative ways to connect our customers with their digital societies.

We connect people, businesses, and communities across the globe to create the future. We earn customer loyalty, experiment, learn fast and get it done, together.

Join our journey as we connect for a better future. Ready?

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Pozícióba keresünk új Kollégát!

A munkakör célja

Az Értékesítési tanácsadó a Vodafone-t a versenytársaitól megkülönbözető ügyfélélményt biztosít a Vodafone üzlethálózatában a meglévő, és a potenciális új Ügyfelek részére is. A kiváló ügyfélélmény biztosítása mellett a munkakör célja az értékesítéshez és ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó mennyiségi és minőségi célok elérése, s ezzel a vállalat stratégiai céljainak megvalósítása a Vodafone Retail hálózatában.

Amiben számítunk Rád:

Kiváló ügyfélélmény
•    Az üzlettérben tartózkodó ügyfelek minden szituációban történő barátságos, professzionális kiszolgálása a Vodafone erre vonatkozó mindenkori előírásaival és folyamataival összhangban (pl. üdvözlés, bemutatkozás, rendszerek használata stb.).

Értékesítés, ügyfélmegtartás
•    Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban.
•    Az ügyfélérték növelésének megkeresése és kiaknázása minden folyamatban
•    Az üzleti, és lakossági Ügyfelek valós igényeinek felmérése és megértése
•    A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása
•    A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata
•    Minőségi ügyfélszerzés (fraud szűrése, minimalizálása)
•    Aktív részvétel a szerződésüket felbontani kívánó ügyfelek megtartásában
•    A Vodafone által forgalmazott termékek, és szolgáltatások alapos, naprakész ismerete
•    A versenytársak által forgalmazott termékek és szolgáltatások alapos, naprakész ismerete
•    A telekommunikációs piac irányzatainak átfogó ismerete

Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
•    Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás
•    Panaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében
•    Szervizes ügyintézés és adminisztráció

A munkakörhöz kapcsolódó szabályzatok, folyamatok, vállalati előírások teljes körű ismerete és alkalmazása:
•    Az üzletekkel kapcsolatos munkafolyamatokra vonatkozó belső szabályzatok, procedúrák és központi előírások/utasítások.
•    Az üzletekkel kapcsolatos munkafolyamatokra vonatkozó törvényi előírások
•    Általánosan elfogadott kereskedelmi gyakorlat
•    A termékek és szolgáltatásokhoz tartozó folyamatok
A Vodafone Magyarország Üzletszabályzata
•    A Vodafone Csoport által meghatározott Üzletpolitikai irányelvek
•    Az Üzletvezető utasításai és rendelkezései
•    A vállalat vezetésének rendelkezései
•    Az érvényben lévő Munkaruha szabályzat

Vodafone Way
•    Gyorsan, Egyszerűen, Bizalommal – Így működünk mi
•    Tapasztalatok és ismeretek aktív megosztása a csapaton belül, az üzlet teljesítményének maximalizálása a kiemelkedő ügyfélélmény biztosítása érdekében.

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
•    Személyes, professzionális, játékos, szenvedélyes (Vodafone Way 4P: personable, professional, playful, passionate)
•    Segítőkész, motivált személyiség
•    Közvetlen és ügyfélorientált
•    Törekszik a folyamatos fejlődésre
•    Középfokú, lehetőleg kereskedelmi vagy marketing végzettség, vagy ennek megfelelő gyakorlat
•    A vállalati irányelveknek megfelelően dolgozik
•    Jó csapatjátékos
•    Jól kezeli a változásokat
•    Alapszintű angol nyelvismeret
•    Kiváló szóbeli és írásos kommunikációs készség
•    Pontos, precíz munkavégzés
•    Higiénikus, tiszta megjelenés

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?

Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.