Business Customer Care Soho Munkatárs

Posting Country:  Hungary
Date Posted:
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Permanent

Our purpose at Vodafone is to connect for a better future. As a Global Communications Technology company, we put the customer at the heart of everything we do. We are forever challenging, pushing boundaries and discovering innovative ways to connect our customers with their digital societies.

We connect people, businesses, and communities across the globe to create the future. We earn customer loyalty, experiment, learn fast and get it done, together.

Join our journey as we connect for a better future. Ready?

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!

Pozícióba keresünk új Kollégát!

A munkakör célja

A Soho üzleti értékesítési csatornák munkájának támogatása a szerződéskötés előtti és utáni fázisokban, az általuk kötött előfizetői szerződések rögzítése, az értékesített szolgáltatások bekapcsolásának ütemezése. Ügyfélszolgálati kérdésekben hívások és írásos ügyek kezelése. Feladata minden esetben az ügyfél hibátlan, ügyfélközpontú, érthető kiszolgálása.

Amiben számítunk Rád:

•    Hatékony kommunikáció egyénekkel/csoportokkal az ügyfélszolgálat osztályain belül, biztosítva ezáltal az ügyfelek kéréseinek pontos és magas színvonalú kielégítését.
•    Levélben, faxon és e-mailen érkező ügyfél megkeresések telefonos vagy írásos megválaszolása.
•    Belső ügyfelektől beérkező telefonos és írásos megkeresések, érdeklődések és igények fogadása, valamint feldolgozása (regisztrálása, megválaszolása, szükség esetén továbbítása, kiosztása);
•    A belső munkafolyamatok, belső politikák és eljárások naprakész ismerete.
•    Rendszeres visszacsatolás biztosítása a felettes vezető felé.
•    A napi munka során felmerülő, folyamatokkal, cégpolitikákkal és eljárásokkal kapcsolatos problémák felszínre hozatala, ötletek nyújtása azok megoldására a hatékonyság növelése érdekében.
•    A teljesítmény és az ügyfél elégedettségi szintjének növelésére irányuló tevékenységekben való aktív részvétel.
•    A csoportvezető által elvárt feladat teljesítése, minőségi és mennyiségi követelményeknek való megfelelés, a határidő pontos betartásával.
•    Telefonos Soho ügyfélszolgálat (bejövő-kimenő hívások kezelése külső és belső ügyfelek tekintetében).
•    Önfejlesztés: változások, napi információk folyamatos követése.
•    Meghatározott minőségi célszámok elérése és mennyiségi elvárások teljesítése minden hónapban.

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
•    Felsőfokú, vagy középiskolai végzettség – (felsőfokú műszaki, vagy közgazdasági végzettség előny)
•    Magabiztos MS Office felhasználói ismeretek
•    Belső számlázási és nyilvántartási rendszerek felhasználói szintű ismerete
•    Ügyfélorientált gondolkodásmód
•    Teljesítményorientált gondolkodásmód
•    Fejlett problémamegoldó képesség (logikus, elemző megközelítés)
•    Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt (logikus és világos érvelés, hatékony passzív figyelési képesség)
•    Újító szemlélet, nyitottság a szakmai kihívásokra
•    Megbízhatóság szabályok és határidők betartása terén, saját felelősségi körének ellátására
•    Alapos termék és szolgáltatás ismeret
•    Rugalmasság- Proaktivitás - Csapatszellem
•    Önálló munkavégzés, saját hatáskör keretein belül
•    Stressz- és konfliktus helyzetek kezelésének képessége
•    Jól kezeli, és megfelelő nyitottsággal alkalmazkodik a változásokhoz
•    Angol nyelvtudás előny

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?

Our Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.