Senior Soft FM Expert

Posting Country:  Hungary
Date Posted:
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Permanent

Our purpose at Vodafone is to connect for a better future. As a Global Communications Technology company, we put the customer at the heart of everything we do. We are forever challenging, pushing boundaries and discovering innovative ways to connect our customers with their digital societies.

We connect people, businesses, and communities across the globe to create the future. We earn customer loyalty, experiment, learn fast and get it done, together.

Join our journey as we connect for a better future. Ready?

Csatlakozz a Vodafone Magyarországhoz!

munkatársat keresünk HR Property csapatunkba!

A munkakör célja

Üzemeltetési operatív feladatok ellátása (Irodaházak, Call center; Márka üzletek, a Vodafone által üzemeltetett raktárak és egyéb bérelt vagy saját tulajdonban lévő ingatlanok). A Soft FM szolgáltatások (irodai körenyzet fenntartása és karbantartása, takarítás, élőerős őrzés, egyéb támogató funkciók) felelősségteljes és a Vodafone ingatlan stratégiájával összhangban való működés biztosítása oly módon, hogy az teljes mértékben támogassa a napi üzlet menetet és a társosztályok munkáját. A Soft FM terület gazdaságos működtetése a pénzügyi terveknek megfelelően, a Vodafone  által elfogadott szabályok betartása mellett.  A beruházási projektek támogatása szakmai szempontból, innovatív megoldások és megtakarítások felkutatása az energiagazdálkodás területén, minden, a cég által üzemeltetett ingatlan esetében.

Amiben számítunk Rád:

•    A pénzügyi terveknek megfelelő gazdálkodás mellett, folyamatos teljesítmény növelés és a Soft FM szolgáltatások költségeinek csökkentése innovatív meglodások bevezetésével, összhangban a Vodafone szabályzataival
•    A Vodafone Soft FM szolgáltatásaira szerződött patnerek szerződéseinek menedzselése és folyamatos minőség biztosítása (SLA és KPI mentén). A Soft FM szolgáltatások adatbázisainak és dokumentumainak karbantartása és folyamatos aktualizálása
•    A jóváhagyott projektek végrehajtása a kitűzött határidők betartásával,  tervezett költség keretken belül
•    Az Vodafone által üzemeltetett ingatlanokkal kapcsolatos tenderekben való részvétel és megfelelő támogatás biztosítása
•    A munkakör ellátása a mindenkori,Vodafone által jóváhagyott, munkavédelmi szabályok betartása mellett
•    Fizikai és környezeti kockázatok csökkentése
•    Beléptető rendszerek megelőző karbantartása és üzemeltetése
•    A Soft FM szolgáltatások éves pénzügyi tervezésében való részvétel
•    Teljeskörű kapcsolattartás a Soft FM szolgáltatásra szerződött partnerekkel és a napi feladatok koordinálása
•    A Soft FM szolgáltatások műszaki ellenőrzése és a felmerülő projektek esetén a műszaki tervezésben való részvétel

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:

•    Minimum középfokú végezettség
•    Az FM területen szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
•    SLA alapú szolgáltatás tudat
•    Jó kommunikációs és tárgyalókészség
•    Analitikus és stratégiai gondolkodás
•    Vezetői képességek, komplex feladatok önálló és hatékony megoldása
•    MS Office ismerte
•    Környezettudatos szemlélet

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?

Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.