Állásajánlat megosztása

Kritikus infrastruktúra szakértő

Dátum: 2021.03.27.

Munkavégzés helye: Budapest, HU

Vállalat: Vodafone

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Pozícióba keresünk új Kollégát!

A munkakör célja
Létfontosságú rendszerekhez tartozó, rendszerelemek, folyamatok, feladatok kialakítása, üzemeltetése.

Amiben számítunk Rád:
•    Szabályozói környezet ismerete, változáskövetése,
•    A szükséges belső szabályozói dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása,
•    Külső és Belső szabályrendszerek harmonizációjának megteremtése,
•    Belső és külső ellenőrzési folyamatok teljes körű támogatása,
•    Az üzembiztonsági terveben foglalt feladatok önálló tervezése, szervezése, értékelése, továbbfejlesztése,
•    Üzemeltetéshez kötődő incidensek (ingatlan, eszközök, folyamatok) jelentése, dokumentálása, kapcsolattartás a belső területekkel és az érintett hatóságokkal,
•    A belső partnerekkel való napi szintű együttműködés és a hozzájuk tartozó feladatok, folyamatok időszakos felülvizsgálatának kezelése,
•    Feladatköréhez tartozó témakörökben külső és belső partnereknek felé történő, teljeskörű, folyamatos szakmai támogatás nyújtása,
•    Létfontosságú rendszerek témakörben tartozó oktatások és tudatosítások, szakmai workshopok tervezése, szervezése,
•    Éves, teljes szkópot érintő - belső audittal közös-  felülvizsgálatok szervezése, kezelése, dokumentálása,
•    Felsővezetői státusz jelentések készítse,
•    A vállalatbiztonsági területén felmerülő további feladatok támogatása (pl.: elektronikus védelmi rendszerek, BCM, kríziskezelés, fraud, stb.)

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
•    felsőfokú végzettség, szakirányú előnyt jelent
•    releváns szakterületen szerzett tapasztalat
•    legalább alapfokú angol nyelv ismerete

Sokszínűség és befogadás
A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?