Állásajánlat megosztása

Junior Customer Advisor

Posting Country:  Magyarország
Meghirdetés dátuma:  2022.01.05.
Teljes munkaidő / Részmunkaidő:  Full Time
Szerződés típusa:  Határozatlan idejű

A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük. Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk.

Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre.

Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és valódi változást érhetsz el a környezetben vagy akár az egész világban.

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Pozícióba keresünk új Kollégát!

A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük.
Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk. Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre.
Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és gazdagodhatsz általuk.

A munkakör célja

Az SME Champion stratégia teljes mértékű támogatása a KKV-knak nyújtott tanácsadás által.
A Tanácsadó értéket teremt az ügyfeleink számára azáltal, hogy megismerteti velük a legújabb digitális megoldásokat.
A tanácsadói feladatkörön túl egy koordinátori szerepet is betölt a weboldal és webshop készítő megoldásunk iránt érdeklődő KKV-k és a megoldást biztosító harmadikfeles partner között. A folyamat során az ügyféllel együttműködve meghatározza az ügyfél weboldalra vonatkozó igényeit, összegyűjti az oldal elkészítéséhez szükséges információkat, képeket, azokat továbbítja a megfelelő csapatnak, majd az elkészült oldalt bemutatja az ügyfélnek és az esetleges módosítási igényeket végrehajtatja.

Amiben számítunk Rád

•    Ügyfélmegkeresések kezelése digitális vonatkozású kérdésekre, válasz chaten vagy telefonon
•    Tanácsadás KKV-knak a Vodafone üzleti alapelveinek a megértésével és figyelembevételével
•    Segítségnyújtás az ügyfeleknek a vásárlási döntések meghozatalában
•    Ő a fő kapcsolattartó a meglévő vagy potenciális ügyfelek számára, akik digitális témában keresnek segítséget vagy információt

•    Információnyújtás a termékekről és szolgáltatásokról
•    Fejlesztési területek és tudásbeli hiányosságok meghatározása a Vodafone Digitális Tudásbázis felületének további javítása érdekében
•    Weboldalra vonatkozó teljeskörű információk begyűjtése az ügyféltől, azok alapján a Content Manager és a weboldalkészítő partner briefelése az igény szerinti honlap elkészítése érdekében
•    A projektek hatékony rangsorolása a határidők és az ügyfelek igényei alapján
•    Szoros együttműködés más társosztályokkal a projektek hatékony elvégzése érdekében
•    Párhuzamosan több projekt kezelése
•    Fő kapcsolattartási pont az ügyfél és a weboldalkészítő csapat között

A munkakör betöltésének szakmai feltételei
•    Legalább 2 év releváns tapasztalat tanácsadói, értékesítési vagy ügyfélszolgálati területen
•    Nyitott az új digitális megoldások elsajátítására (online marketing, weboldal és webshop készítés, otthoni irodai megoldások, kiberbiztonság stb.)
•    Proaktív, jó problémamegoldó képességekkel rendelkezik
•    Képes a határidők rendszeres betartására
•    Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
•    Teljesítmény-, eredmény- és sikerorientált
•    Energikus és nyitott az új dolgokra
•    Logikus és strukturált gondolkodás jellemzi
•    Képes az önálló munkavégzésre
•    Képes a technikai koncepciók kommunikálására az azt kevésbé értő embereknek
•    A hatékony priorizálás és a multifunkcionális feladatvégzés elengedhetetlen a részéről
•    Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikációs készség jellemzi
•    Legalább középszintű angol nyelvtudás szükséges, a partnerrel angolul történik a kommunikáció
•    Digitális tudás előnyt jelent
•    Weboldalkészítésben szerzett jártasság előnyt jelent
•    B2B tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk
•    Cafeteria csomag és éves bónusz
•    Laptop és mobiltelefon (korlátlan RED csomaggal)
•    100% -os home office lehetőség, amely a járványügyi helyzet után is magas marad
•    Wellbeing program a testi és lelki egyensúly fenntartásáért
•    Évente 4 nap fizetett szabadság az önkéntes napokra
•    Egyéb kedvezmények (pl. sportolási lehetőségek, szemüvegkedvezmény)
•    Szülői politika: az újdonsült kipapáknak 16 hét fizetett szabadságot kínálunk, valamint ezt követően 6 hónapig részmunkaidőben dolgozhatnak, miközben teljes munkaidős fizetést kapnak.
•    Tanulási lehetőségek a Vodafone University és a LinkedIn Learning segítségével
•    2022 őszétől egy új, 11. kerületi székházba költözünk majd, amely alacsony fogyasztását és CO2-kibocsátását tekintve élen fog járni a budapesti irodák között

Ismerj meg minket
Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk kérünk
•    látogass el a weboldalunkra: https://careers.vodafone.com/
•    kövesd a karrier oldalunkat Facebook-on: www.facebook.com/VodafoneKarrier

Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!

Together we can

A Vodafone kötelezettségvállalása

A Vodafone elkötelezett híve a legjobb emberek megszerzésének, továbbképzésének és megtartásának, mindezt egy rugalmas, ösztönző és befogadó munkahely biztosításával igyekszünk megteremteni, ahol valóban elismerjük, fejlesztjük és jutalmazzuk a tehetséget. Úgy hisszük, hogy a sokszínűség fontos szerepet játszik cégünk sikerében, és elkötelezetten egy olyan befogadó munkakörnyezet megteremtésére törekszünk, amely tiszteli, megbecsüli, ünnepli és a lehető legjobbat hozza ki az emberek különbözőségeiből. Nemcsak multinacionálisan vagyunk, hanem multikulturálisak is. A Vodafone-nál részesülhetsz kiváló, rugalmas juttatási programunkból, amely minden nemzetközi nagyvállalattól elvárható.