Állásajánlat megosztása

SOHO & SME értékesítési munkatárs

Dátum: 2021.07.17.

Munkavégzés helye: Budapest, HU

Vállalat: Vodafone

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Pozícióba keresünk új Kollégát!

A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük.
Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk. Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre.
Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és gazdagodhatsz általuk.

A munkakör célja
A felelősségi körébe tartozó értékesítési potenciál kiaknázása az VBU / SOHO & SME Sales és Marketing igazgatóság célkitűzéseivel összhangban. Felelős a SOHO & SME szegmens tekintetében, a megállapított értékesítési- és bevételi célkitűzések eléréséért és a piaci részesedés növeléséért. Maximalizálja a bevétel- és ügyfélszám növekedést, törekszik az ügyfél elégedettség folyamatos fejlesztésére a Vodafone teljes szolgáltatási és termék portfoliójával, a meglévő értékesítési csatornákat támogató funkciókkal történő együttműködés segítségével, az esetleges alternatív lehetőségek felkutatásával és az erőforrások legjobb kiaknázásával.

Amiben számítunk Rád

•    Az Ügyfelek valós igényeinek felmérése és megértése, az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása a Vodafone konvergens szolgáltatásai segítségével a SOHO & SME szegmensben
•    Proaktív ügyfélmegkeresés hideghívás, ügyféltalálkozó szervezés, ügyfélszerzés, szerződéskötés és keresztértékesítés
•    Az ajánlatokhoz és üzletkötéshez szükséges engedélyek elkészítése, árajánlat kiküldés nyomon követés, üzleti tárgyalások szervezése, szerződéskötés
•    Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás, proaktív gondolkodás, az ügyfél elégedettség folyamatos fejlesztése
•    Javaslattétel az értékesítési folyamatok fejlesztésére, konkurencia-figyelés
•    A Team Leader által kijelölt projektekben való részvétel
•    Értékesítési tervek teljesítése, a meghatározott minőségi mutatók betartásával
•    A Vodafone által biztosított lead-ek (potenciális ügyfélszerzési és kezelési listák) feldolgozása, az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
•    Az előírt tréningeken történő részvétel – tréninganyagok elsajátítása és betartása és a tréningvizsgák elvégzése
•    Aktív részvétel a releváns termékek és szolgáltatások, illetve a tarifális és egyéb ajánlatok ügyfélre szabott elkészítésében
•    Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

A munkakör betöltésének szakmai feltételei
•    Középfokú végzettség
•    1 éves értékesítési tapasztalat
•    Felhasználó szintű informatikai ismeretek
•    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
•    Cafeteria csomag és jutalék
•    Laptop és mobiltelefon (korlátlan RED csomaggal)
•    100% -os home office lehetőség, amely a járványügyi helyzet után is magas marad
•    Wellbeing program a testi és lelki egyensúly fenntartásáért
•    Évente 4 nap fizetett szabadság az önkéntes napokra
•    Egyéb kedvezmények (pl. sportolási lehetőségek, szemüvegkedvezmény)
•    Szülői politika: az újdonsült kipapáknak 16 hét fizetett szabadságot kínálunk, valamint ezt követően 6 hónapig részmunkaidőben dolgozhatnak, miközben teljes munkaidős fizetést kapnak.
•    Tanulási lehetőségek a Vodafone University és a LinkedIn Learning segítségével
•    2022 őszétől egy új, 11. kerületi székházba költözünk majd, amely alacsony fogyasztását és CO2-kibocsátását tekintve élen fog járni a budapesti irodák között

Ismerj meg minket
Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk kérünk
•    látogass el a weboldalunkra: https://careers.vodafone.com/
•    kövesd a karrier oldalunkat Facebook-on: www.facebook.com/VodafoneKarrier

Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!

Together we can