Állásajánlat megosztása

Key Account Manager - LE Hunter

Dátum: 2021.10.14.

Munkavégzés helye: Budapest, HU

Vállalat: Vodafone

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Key Account Manager – LE Hunter
Pozícióba keresünk új Kollégát!

A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük.
Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk. Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre.
Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és gazdagodhatsz általuk.

A munkakör célja

A vállalati célkitűzésekkel összhangban új nagyvállalati ügyfelek megszerzésével, Hang és nem hang alapú (IoT, konvergens, értéknövelt megoldások) szolgáltatások értékesítésével és a bevételek növelésével, valamint az ügyfelek elégedettségének javításával a Vodafone Magyarország piaci részesedésének növelése közvetlenül és közvetve a Large Enterprise szegmensben.

Amiben számítunk Rád:
•    Akvizíciós tevékenység a Large Enterprise szegmensben.
•    Az ügyféligények pontos feltérképezése, az ajánlatok nyomon követése, különösen figyelembe véve a Vodafone Way of Selling értékesítési módszertant.
•    A portfóliójába tartozó új ügyfelek feltérképezése távközlési és információtechnológia szolgáltatások tekintetében. Tudatos portfólió-menedzsment alkalmazása.
•    Az üzletkötés előkészítése és az ügyfelekkel történő egyeztetés.
•    Az ajánlatokhoz és üzletkötéshez szükséges engedélyek elkészítése és elfogadtatása a vezetőkkel.
•    A rendelési, logisztikai és behajtási folyamatok betartása és támogatása.
•    Hosszú távú, jól működő együttműködés kialakítása és fenntartása a kezelésében lévő vállalati ügyfelekkel, az ügyfél elégedettség folyamatos növelése érdekében a mindenkori Account és lifecycle management előírásokat figyelembe véve.
•    Új tarifák, értéknövelt szolgáltatások, készülékek és egyéb megoldások ajánlása, ezáltal ösztönözve a bevétel növelését.
•    A piaci információk nyomon követése.
•    Mind az ügyfélelégedettség, mind a belső értékesítési hatékonyság növelése érdekében a meghatározott vállalati elvek és folyamatok figyelembevételével javaslatok előterjesztése.
•    A Large Enterprise flották értékesítésének harmonizációja a Vodafone flotta értékesítésében érdekelt társosztályokkal. Jó kapcsolatok kiépítése és fenntartása a flotta értékesítésért felelős szervezeti egységgel, a Direkt/Indirekt értékesítési csatornákkal és a társosztályokkal, velük együttműködve az értékesítési hatékonyság és az ügyfélelégedettség növelése.
•    Folyamatos rendelkezésre állás, telefonos elérhetőség és visszahívás kötelező biztosítása munkanapokon.
•    Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs tevékenységének betartatása, kiemelve az 1SF ( One Salesforce) rendszer  naprakész adattartalmát.
•    Munkanapokon az e-mailek, faxok 12-48 órán belüli (SLA-k szerint), a telefonüzenetek 0-12 órán belüli megválaszolása.
•    Ruházata és megjelenése munkanapokon minden esetben üzleti megjelenést biztosítson, amely alkalmas a cég képviseletére akár váratlan helyzetekben is.
•    A piaci információk nyomon követése. A versenytársak ajánlatainak, szolgáltatásainak, szerződéses feltételeinek begyűjtése, megismerése.  Javaslattétel az értékesítés optimalizációja érdekében.
•    Folyamatosan és mindenre kiterjedően követni az üzleti és piaci környezet változásait az ár, a szolgáltatás és versenyképesség tekintetében.
•    Negyedéves és éves akciótervek készítése, Javaslattétel a célszámok meghatározásához.
•    Az értékesítéssel kapcsolatos jelentések/riportok határidőre történő elvégzése és betartatása a közvetlen beosztottak esetén.
•    Meglévő ügyfelek esetén szerződés lejárat előtt minimum 3 hónappal az ügyfél megkeresése és javaslattétel a szerződéshosszabbításra.
•    A saját kezelésben lévő leadek és ügyek állásának, státuszának aktualizálása napi szinten  az 1SF rendszerben. Biztosítva a portfóliójában lévő ügyfelek esetén a negyedéves/éves pipeline-t/forecastot.
•    Mentori feladatok ellátása új belépők és junior kollégák esetén
•    Felettese által meghatározott egyéb projektekben való részvétel, illetve egyéb eseti feladatok ellátása.
•    Vállalati munkautasítások maradéktalan betartása, kiemelten az Corporate and Public sales munkautasításra.
•    Üzleti MS Outlook naptár naprakész vezetése.

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
•    Felsőfokú végzettség
•    Minimum 5 éves értékesítési szakmai tapasztalat hasonló területeken (vállalati szegmens)
•    Tapasztalat a telekommunikáció területén
•    Angol nyelv ismerete tárgyalás szinten
•    Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Word, Excel, MS Outlook alapos ismerete)
•    „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
•    Cafeteria csomag és éves bónusz
•    Laptop és mobiltelefon (korlátlan RED csomaggal)
•    100% -os home office lehetőség, amely a járványügyi helyzet után is magas marad
•    Wellbeing program a testi és lelki egyensúly fenntartásáért
•    Évente 4 nap fizetett szabadság az önkéntes napokra
•    Egyéb kedvezmények (pl. sportolási lehetőségek, szemüvegkedvezmény)
•    Szülői politika: az újdonsült kipapáknak 16 hét fizetett szabadságot kínálunk, valamint ezt követően 6 hónapig részmunkaidőben dolgozhatnak, miközben teljes munkaidős fizetést kapnak.
•    Tanulási lehetőségek a Vodafone University és a LinkedIn Learning segítségével
•    2022 őszétől egy új, 11. kerületi székházba költözünk majd, amely alacsony fogyasztását és CO2-kibocsátását tekintve élen fog járni a budapesti irodák között

Ismerj meg minket
Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk kérünk
•    látogass el a weboldalunkra: https://careers.vodafone.com/
•    kövesd a karrier oldalunkat Facebook-on: www.facebook.com/VodafoneKarrier

Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!

Together we can