Állásajánlat megosztása

Health, Safety & Wellbeing Expert (Part-time)

Dátum: 2020.10.14.

Munkavégzés helye: Budapest, HU

Vállalat: Vodafone

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Health, Safety & Wellbeing Expert (part-time)
Pozícióba keresünk új Kollégát!

A munkakör célja
A Health, Safety and Wellbeing területen a terület managerét támogatva ellátni, koordinálni mindazon feladatokat, melyek a törvényi, szabályozási és Vodafone anyavállalat által elvárt standardoknak való megfeleléshez kellenek, valamint aktívan szerepet vállalni a céges jóléti program megvalósításában.

Amiben számítunk Rád:

•    A terület menedzserét támogatva, használva a terület külsős szakértőinek tudását és kapacitását, naprakészen tartja a vállalat kockázatelemzését, és monitorozza, értékeli a magas kockázatú beszállítók kockázatértékeléseit, biztonsági terveit,
•    A terület vezetőjével egyezetetett folyamatok, szabályozó dokumentumok naprakészen tartása anyavállalati és lokális szabályozással való harmonizálása
•    Napi tevekénységhez szükséges egyéni védőeszközök rendjének meghatározása, felülvizsgálatával, rendelkezésre állasával kapcsolatos feladatok koordinálása
•    Foglalkoztatás egészségügyhöz kapcsolódó feladatok, együttműködés a megfelelő szolgáltató kiválasztásában, a vizsgálatokon való részvételt támogató belső rezsim, kommunikáció ellátása
•    Együttműködik, támogatja a Health and Safety-ben érintett társosztályok munkatársait, kiemelten, de nem teljes körűen: TD, SCM, Flotta, stb.
•    Rendszeres Health and Safety ellenőrzések lebonyolítása, vonatkozó belső szabályozásokban foglaltaknak megfelelően
•    Bekövetkező Health and Safety területhez tartozó események (balesetek, kvázi balesetek, stb.) kivizsgálása
•    A Vodafone Vállalatcsoport negyedéves HSW adatszolgáltatásának támogatása
•    Beszállítók munkájának ellenőrzése, minősítése, pályázati anyagok szakmai kiértékelése Health and Safety szemszögből,
•    A Health and Safety területet érintő tervek, elvárt mutatók folyamatos nyomon követése, elemzése, riportolása

•    A tűzvédelem területet érintő jogszabályi megfelelés koordinálása
•    Alvállalkozók negyedéves és éves szakmai fórumának lebonyolítása
•    Munka- és tűzvédelmi oktatások szervezése, megtartása
•    Aktív részvétel a magas kockázatú tevékenységet érintő területeken az új folyamatok, eljárások, eszközök bevezetésében
•    Együttműködés a vállalat éves HSW tervének megvalósításában, társosztályok támogatásában
•    A magas kockázatú projektek, szerződéses partnerek HSW terveinek ellenőrzése, értékelése, monitorozása
•    Támogatja a HSW területet érintő akciótervek megvalósulását (Vodafone Gorup részéről, incidensek, auditok nyomán).

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
•    Relaváns, legalább 2-3 éves, szakmai tapasztalat
•    Jó kommunikációs képesség
•    Project szemlélet
•    ügyfélközpontúság
•    precizitás
•    proaktivitás
•    corporate szemlélet
•    Monotonitástűrés
•    Analitikus gondolkodás
•    MS Office ismeretek (Word, Excel)
•    Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
•    Középfokú munkavédelmi képesítés
•    B kategóriás jogosítvány

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?