Közbeszerzési Referens

Posting Country:  Hungary
Date Posted:
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Permanent

Our purpose at Vodafone is to connect for a better future. As a Global Communications Technology company, we put the customer at the heart of everything we do. We are forever challenging, pushing boundaries and discovering innovative ways to connect our customers with their digital societies.

We connect people, businesses, and communities across the globe to create the future. We earn customer loyalty, experiment, learn fast and get it done, together.

Join our journey as we connect for a better future. Ready?

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
Pozícióba keresünk új Kollégát!

Amiben számítunk Rád:

•    Kbt. hatálya alá tartozó beszerzési eljárások és a kapcsolódó tevékenységek teljeskörű bonyolítása, koordinálása;
•    A közbeszerzési eljárások keretében ajánlattevői oldalról történő feladatok ellátása (így különösen: EKR rendszer használata, közbeszerzési eljárások nyomon követése, hirdetmények napi szintű ellenőrzése-kiértékelése, szükséges dokumentációk beszerzése, ajánlatok összeállítása, közbeszerzési eljárások nyilvántartása, eljárásokkal kapcsolatos riportok, statisztikák készítése, kapcsolattartás az ajánlatkérőkkel, stb…)
•    Az eljárásba bevont szakemberek, társosztályok koordinálása, szakterületi egyeztetések lefolytatása;
•    Közbeszerzési szerződések előkészítése, közbeszerzési szempontból történő vizsgálata és véleményezése,
•    közbeszerzéssel kapcsolatos tanácsadás nyújtása;
•    belső közbeszerzési folyamatok optimalizálása, belső és külső auditokon való részvétel;
•    a közbeszerzési folyamatokat támogató egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése,
•    Más, nem közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó ajánlatok készítéséhez szükséges támogatás nyújtása,
•    EU-s vagy Magyar Állam által indított közepes/nagyvállalati pályázatok/támogatások monitorozása

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
•    közép-, vagy felsőfokú végzettség,
•    Legalább 3 év közbeszerzési területen, ajánlattevői oldalon szerzett tapasztalat,
•    Kbt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
•    Az EKR rendszer ismerete
•    MS Office programok alkalmazásának felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:
•    Közbeszerzési referensi OKJ-s szakképesítés
•    Ajánlatkérői oldalon szerzett közbeszerzési szakmai tapasztalat

Elvárt kompetenciák:
•    Csapatmunkára való képesség, proaktív szemlélet, problémamegoldó készség,
•    szakmai igényesség, önálló, felelősségteljes munkavégzés.
•    jó fogalmazási és kommunikációs készség

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?

Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.