Field Coach & Trainer (fixed term - 2 years)

Posting Country:  Hungary
Date Posted:  16-Mar-2021
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Fixed Term Contract

At Vodafone, we’re working hard to build a better future. A more connected, inclusive and sustainable world. As a dynamic global community, it's our human spirit, together with technology, that empowers us to achieve this.

We challenge and innovate in order to connect people, businesses, and communities across the world. Delighting our customers and earning their loyalty drive us, and we experiment, learn fast and get it done, together.

With us, you can be truly be yourself and belong, share inspiration, embrace new opportunities, thrive, and make a real difference.

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!
pozícióba keresünk új Kollégát!

A munkakör célja

A vonatkozó Vodafone stratégia részeként fejleszti, alkalmazza és felügyeli az értékesítési, coaching és mentorálási technikákat, ezáltal jelentősen hozzájárul az ügyfélélmény javításához a harmadikfeles értékesítési csatornában. Feladata lesz továbbá az érintett terület szakmai képzéseinek, készségeinek egyénre szabott folyamatos monitorozása, fejlesztése, munkavállaló és munkáltató közti elköteleződés biztosítása, értékesítési és ügyfélkezelési technikák átadása, megértetése, elfogadtatása figyelembe véve a résztvevők szervezetben betöltött szerepét, felelősségi körük és tapasztalatainak megfelelő szintjét. Mindehhez folyamatosan törekszik az új képzési technikák kialakítására, főként coaching módszertan bevezetésére, megvalósítására elméleti és gyakorlati szinten.

Amiben számítunk Rád

•    Partner hálózat értékesítőinek fejlesztése a helyi és a Vodafone Group követelményeinek megfelelően
•    Szoros együttműködés a társterületekkel, különösen a Sales, illetve Trainer és Learning & Development Team kollégákkal
•    Új partneri értékesítők szakmai és Vodafone szervezetébe való beillesztése
•    A regionális értékesítési vezetővel együttműködve az értékesítők egyéni fejlesztési tervének kialakítása, megvalósítása, nyomonkövetése
•    Aktív részvétel az értékesítői hálózat különböző szegmenseit érintő képzési stratégia kialakításában, gyakorlati megvalósításában
•    Coaching eszközökön, módszertanon alapuló képzési stratégia kialakítása, megvalósítása, fenntartása
•    A dedikált terület értékesítőinek „on the job” szakmai készségfejlesztése, képzése és coaching tevékenység túraterv alapján
•    Részvétel éles tárgyalási szituációban
•    Aktuális fókuszterületek munkavállalóinak fejlesztési stratégiája a tervezés, megvalósítás és üzemeltetés szintjén
•    Szükség esetén ismerteti a munkavállalók tudásbeli hiányosságait a megfelelő képzés/fejlesztés biztosításának lehetőségeivel, akciópontokkal, határidőkkel
•    Ismeri a Vodafone termékeit és szolgáltatásait, melyről meggyőző tréning előadásokat, és javaslatokat készít, azokat bemutatja, hozzájuk tartozó tudásanyagot érti, mely alapján képes az értékesítési know-how átadására

A munkakör betöltésének szakmai feltételei
•    Középfokú végzettséggel rendelkezik (vagy főiskolai tanulmányokat folytat, mely előnyt jelent)
•    Legalább 3-4 éves értékesítési területen szerzett tréneri tapasztalattal rendelkezik (vezetékes piac ismerete előnyt jelent)
•    Képzési és coaching készségei, tapasztalatai magas szintűek kifejezetten Soft Skill területen
•    Igazoltan birtokában van a különféle coaching technikáknak, melyet a gyakorlatban képes alkalmazni
•    Kiválóan kommunikál szóban és írásban
•    Nem jelent problémát számára nagyobb tömeg előtt interaktívan prezentálni
•    Otthonosan mozog önálló tréningek szervezésében tantermi és „on the job” környezetben
•    Angol nyelvtudás előnyt jelent
•    Innovatív gondolataival képes új technikák, munkafolyamatok kialakítására és bevezetésére
•    Rugalmas, nyitott és kreatív
•    Képesség a dinamikus környezetben való gyors munkavégzésre
•    C2 General
•    Szenvedély a várakozásokat meghaladó kiválóságért elkötelezettségért
•    Magabiztos Microsoft Office tudással rendelkezik, különösen Power Point és Excel területeken

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?

Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.