Account Complaint Team Leader

Posting Country:  Hungary
Date Posted:
Full Time / Part Time:  Full Time
Contract Type:  Permanent

Our purpose at Vodafone is to connect for a better future. As a Global Communications Technology company, we put the customer at the heart of everything we do. We are forever challenging, pushing boundaries and discovering innovative ways to connect our customers with their digital societies.

We connect people, businesses, and communities across the globe to create the future. We earn customer loyalty, experiment, learn fast and get it done, together.

Join our journey as we connect for a better future. Ready?

Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!

Pozícióba keresünk új Kollégát!

A munkakör célja:

A munkakört betöltő munkavállaló felelős a belső és külső ügyfeleket kiszolgáló csoport minőségi és mennyiségi munkájáért, a munkatársak hatékony irányításával és tovább fejlődésük biztosításával elősegíti a terület gördülékeny működését, miközben meghatározza, fejleszti, és magas szinten tartja az ügyfélkiszolgálás minőségét.

Amiben számítunk Rád:

•    Aktív részvétel a részlegén végzett feladatok koordinálásában és elemzésében
•    Az ügyfelek kéréseinek magas színvonalú kezelése írásban és szóban amennyiben vezetői közbenjárás szükséges
•    Részt vesz az ügyfélkapcsolatokkal összefüggő folyamatok és eljárások (vállalati programok, kezdeményezések, stb.) kialakításában, fejlesztésében és kommunikálásában
•    Kapcsolattartás és együttműködés azon társosztályokkal, melyekre közvetve vagy közvetlenül kihatnak a csapata által végzett feladatok
•    Az ügyfelek megelégedettségét szolgáló stratégiák és politikák bevezetésének kezdeményezése közvetlen felettesén keresztül
•    A szolgáltatással kapcsolatos tendenciák elemzése és az értékelési rendszer továbbfejlesztésére javaslat tétel
•    A kitűzött teljesítményeknek megfelelő erőforrás elosztás és ütemezés biztosítása
•    Szoros együttműködést elősegítő környezet kialakítása, mely alkalmas a munkatársak további fejlődésének biztosítására, buzdítására és őszinte visszajelzések begyűjtésére a munkatársaktól
•    A csapatmunkát és az egyéni teljesítményeket gátló tényezők felismerése és az akadályok elhárítása
•    A csoportvezető teljesítményének értékelésére adott visszajelzések elősegítése a munkatársak részéről (felmérések, informális csoportos megbeszélések), a kapott visszajelzések alapján akciótervek készítése a hatékonyabb együttműködés érdekében
•    Kapcsolattartás a vezető és a csoporttagok között, a visszajelzések továbbítása az osztályvezető felé, az információk időben történő eljuttatása a munkatársak felé
•    A munkatársakkal történő beszélgetés során a kevésbé hatékony és hatásos folyamatok áttekintése és az új folyamatok felé való elmozdulás elősegítése
•    A munkatársak képességeinek továbbfejlesztése
•    Képzési programok kialakításában való aktív részvétel (az ügyfélszolgálati munkatársak szükséges készségeinek meghatározása, stb.) és az újonnan felvett munkatársak képzésének megszervezése
•    Az emberi erőforrás tervezésben betöltött aktív szerep, a Customer Care osztályvezetőjének ellátása a hosszú távú emberi erőforrás tervezés alapadataival (tendenciák, stb.)
•    Az új munkatársak kiválasztásában és felvételében játszott aktív szerep (interjúkon való részvétel, felvételre javaslás)
•    A részlegért felelős vezető és a pénzügyi osztály támogatása a költségvetések kidolgozásában, input adatok szolgáltatása a létszámhoz, képzéshez, programokhoz és az oktatáshoz kapcsolódóan
•    A belső munkafolyamatok, belső politikák és eljárások naprakész ismerete
•    Adott esetben részt venni az ügyfélkapcsolatokkal összefüggő feladatok (vállalati programok, kezdeményezések stb.) kialakításában, fejlesztésében.
•    Ügyfelektől érkező visszajelzések részletes és jövőbe mutató elemzése és megoldási javaslatok adása a hatékonyság és ügyfél-elégedettség növelése érdekében.
•    Ügyfél visszajelzések és riportokból kinyert adatok alapján ügyfélélmény növelés
•    Együttműködés az ügyfélszolgálat társosztályaival: az üzemeltetéssel, a technikusokkal, a beruházással, valamint a marketinggel és az értékesítéssel, stb. ügyelve a megfelelő üzleti kommunikációra.
•    A vállalat belső szabályainak ismerete és betartatása, a zökkenőmentes működés biztosítása.
•    Havi, féléves és éves személyes értékelő egyeztetések a csoport minden tagjával
•    Javaslatok, ötletek, problémák rendszeres visszajelzése a vezető felé a hatékonyság növelése érdekében
•    Egyéni vezetői célok kiküldése a kiírás hónapjának 7. napjáig
•    Csoport havi ösztönzőjének elkészítés/ellenőrzése, hitelesítve az egyéni teljesítmények havi kifizetését
•    Jelenléti leadással kapcsolatos teendők biztosítása
•    Felelősség vállalás a csoport elvárt számainak alakulásában, teljesülésében
•    Minden egyéb olyan tevékenység, melynek a közvetlen felettese által kerülnek meghatározásra, akár feladatterv vagy teljesítmény cél formájában, szorosan kapcsolódva a részlege tevékenységi köréhez

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:
•    Érettségi bizonyítvány
•    Megfelelő szakirányú tapasztalat előny
•    Magabiztos középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban előny
•    Legalább 2 éves Customer Care tapasztalat: közvetlen tapasztalat az ügyfélkapcsolatok terén az integrált szolgáltatási szférában
•    Releváns tapasztalat a sok embert foglalkoztató és modern technológiát alkalmazó Customer Care vezetésében
•    Ügyfélorientált gondolkodásmód
•    Teljesítménynövekedést elősegítő vezetői tapasztalat
•    Fejlett elemző és problémamegoldó képesség (logikus, elemző megközelítés)
•    Iparági/üzleti/versenyhelyzet ismerete
•    Kiváló kommunikációs képesség (logikus és világos érvelés, hatékony figyelési képesség)
•    Nyitottság a szakmai kihívásokra
•    Megbízhatóság a szabályok és határidők betartása terén
•    Rugalmasság, proaktivitás, csapatszellem
•    Jól kezeli, és megfelelő nyitottsággal alkalmazkodik a változásokhoz
•    Önálló munkavégzés, saját hatáskör keretein belül
•    Stressz- és konfliktus helyzetek kezelésének képessége
•    Precíz, igényes munkavégzés
•    Elemzőkészség, analitikus gondolkodás
•    Mérlegelési és döntéshozatali képesség
•    Magabiztos felhasználói ismeretek Microsoft Office kezelésében (Word, PowerPoint, Excel, MS Outlook)

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

A jövő izgalmas. Ready?

Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.