Yeni Mezunlar

Yeni Mezunlar
Dünyanın 26 farklı farklı ülkesinde genç yeteneklerimiz bulunuyor. Discover yeni mezun programımızda bize katıl; gerçek bir etki yaratma ve en heyecan verici projelerimizden bazıları üzerinde çalışma fırsatı bul.
Dünyayı şekillendirme hayali, azmi ve bunu nasıl yapacağına dair fikirleri olan yeni mezunlar arıyoruz!
Discover Programı, sana kariyerine uluslararası bir şirkette başlama fırsatı vadediyor!
Bu heyecanlı ve fırsatlarla dolu yolculukta, sektörün önde gelen uzmanlarıyla yan yana çalışırken, müşterilerimizin ve tabi ki kendi geleceğini şekillendireceksin.

Stajyerler
Okul ve işi bir arada götürmenin zorluklarının farkındayız. Ancak geleceğini şekillendirmenin ilk adımı olan bu stajla hem Vodafone dünyasını keşfedecek, hem de çalışma hayatına büyük bir avantajla başlayacaksın.
Biz de, çalışma programını senin önceliklerini dikkate alarak oluşturacak, zamanını vererek yaptığın çalışmaların karşılığını  almanı sağlayacağız.

Teknolojiyi Uzmanından Öğren Programı
Vodafone’da Staj, kariyerinize başlamak ve gerçek dünya deneyimi kazanmak için harika bir fırsat. Eğer sen de Teknik Meslek Yüksek okullarının 2. Sınıf öğrencisiysen ve 1 yıl boyunca teknoloji liderlerimizle çalışıp onlarla deneyim kazanma fikri seni heyecanlandırıyorsa Teknolojiyi Uzmanından Öğren staj programı programımıza başvurabilirsin. 

 

Bu kategorideki işleri izle

Kategoriyi RSS Besleme Olarak Kaydet