Juniorní pozice

Absolventi
Naši absolventni pracují v 26 zemích po celém světě. Přidej se k nám v rámci dvouletého Discover programu, v rámci tohoto programu dostaneš příležitost participovat na zajímavých projektech. Hledáme inovativní leadry, kteří chtějí využívat nové technologie a chtějí se učit novým věcem. Během práce ve tvém oboru budeš mít příležitost nahlédnout i do jiných oblastí a naučís se hodně i v oblasti osobního rozvoje. Po dokončení Discover programu, budeš mít příležitost přihlásit se do mezinárodního programu, který tě posune z komfortní zóny a pomůže ti být schopným leadrem. 

Internships
Pokud jsi student nebo čerstý absolvent, přidej se k Vodacom jako stážista. Získáš zkušenosti z oboru a rozšíříš své kariérní možnosti. Nezáleží na oddělení, budeme tě podporovat a dáme ti zodpovědnost už od prvního dne, zajistíme tak, že ze stáže u nás získáš maximum zkušeností. 

Apprenticeships
Apprenticeships ve Vodacom je skvělá příležitost jak začít svou kariéru, získát cenné, světové zkušenosti zatímco studuješ. Budeš stínovat několik expertům v rámci tvého oboru, nebudeš však jen pozorovat. Ať už budeš v kontaktním centru nebo v technology, budeš pracovat s profesionály na danou oblast.

 

Prohlížet pracovní místa v této kategorii

Uložit kategorii jako RSS zdroj